Acvit Dudak Serumu Ürün Görseli

Dudak kremleri işe yarıyor mu?

1. Parçaları fırçalayın. Lekesiz dudaklar daha az ışığı yansıttığından, kuru bir pucker dudaklarınızı daha küçük görünür hale getirebilir. Parçacıklardan kurtulmak için, hafifçe bir diş fırçasıyla fırçalayın. Bu, dolambaçlılığı da arttırarak makyaj sansür tonunu verir.

2. Daha büyük bir tuval sahte yapmak için kapatıcı kullanın. Dudaklarınıza hafifçe yayarak hafifçe dudaklarınıza dokundurun. Bu, rujunuzu tüpün rengine daha yakın hale getirecek ve dudaklarınızı daha büyük gösterecektir.

3. Dudaklarınızın ortasında dudak parlatın. Açık ruj parlaklığı veya ruj renginize yakın bir gölge kullanarak iki dudak bölgesinin ortasına parlaklık kazandırın. Parlak ürün ışığı alır ve pudranı daha dolgun hale getirir.

4. Dudak çizgisini üst üste çekin. İster Kylie Jenner’ın mega dudaklarının makyajdan veya özel geliştirmelerden oluştuğuna inanıp inanmıyorsunuz, şüphe yok ki dudak astarı onları daha büyük göstermek için kullanıyor. Kendiniz denemek için, rujunuzla eşleşen bir dudak kalemi kullanın ve doğal dudak çizgisinin biraz dışına çıkın. Dudaklarınızı rujla doldurun veya bütün pudrunuz için astarı kullanın. Daha da cesur bir görünüm için dudak çizgisini gizlemek için kapatıcı kullanın.

5. Koyu renk rujlardan kaçının. Çıplak veya soluk pembe bir çukurun sallaması modaya uygun değildir; dudaklarınız doğal olarak daha büyük görünür. Koyu renkler ağzınızın görünümünü düzleştirir.

6. İki farklı çıplak dudak rengi kullanın. Dudaklarınızın ortasında bir gölgeyi ağzınızın her yerine, açık renkli (hatta beyaz bir dudak kalemi) uygulayın. Tam bir üst dudağınız ve daha küçük bir alt dudağınız (veya tam tersi) varsa, yalnızca daha açık renk tonunu karşı dudak uygulayın. Dudaklarınızı bile dışarı atar ve ikisini de daha dolgun görünür hale getirir.

8. Dudaklarınızı gerçekten maksimuma çıkarmak için bilinen bir dudak balsamı deneyin. Doğru: Doğru ürün, yumuşak AF olan dolgun dudaklar görünümünü yaratarak uzun bir yol kat edebilir. Buxom’un PowerPlump Dudak Balsamı gibi rengini, koşullarını ve yumuşaklığını veren bir balsamı deneyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )